Masaż polega na rytmicznym wykorzystaniu określonych ruchów wykonywanych w odpowiednim tempie i z odpowiednią siłą, zgodnie z przebiegiem mięśni, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od obwodu ciała do serca. Przeznaczony jest dla osób potrzebujących rozluźnienia napiętych mięśni, jak i dla osób pragnących się zrelaksować. Techniki takie jak masaż leczniczy wspomagają ponadto rehabilitację i pomagają w leczeniu różnych schorzeń.

Nasze masaże:

masaż klasyczny całościowy lub częściowy

Najpopularniejszy wśród masaży. Na jego technikach opierają się prawie wszystkie inne rodzaje masaży. Doskonały na większość schorzeń, a także jako forma relaksacji, gdy mięśnie i stawy są zmęczone lub przeciążone. Pozytywnie wpływa nie tylko na układ ruchu, ale również na układ nerwowy, oddechowy i krążenia.

masaż relaksacyjny

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.: zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.

masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.

masaż czekoladą

Masaż czekoladą to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie. Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu.

masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż bańką chińską jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Masaż bańką chińską pozwala: zredukować cellulit (w każdym stadium zaawansowania), przyspieszyć przemianę materii, poprawić ukrwienie, pozbyć się zbędnych substancji toksycznych, zmniejszyć bóle kręgosłupa, zmniejszyć napięcie mięśniowe.

masaż kręgosłupa

Masaż leczniczy kręgosłupa i pleców obejmuje masaż całego kręgosłupa, mięśni pleców, mięśni karku i mięśni szyi. Masaż kręgosłupa powoduje rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia, dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiegają jego patologią.

drenaż limfatyczny

Jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych i chłonnych. Drenaż limfatyczny likwiduje i zapobiega zastojom chłonki. Osiągamy to w sposób mechaniczny przez przepchnięcie zalegającej chłonki i udrożnienie węzłów chłonnych. Drenaż limfatyczny jest zabiegiem polecanym przez lekarzy w przypadkach obrzęku nóg, rąk, mających związek z problemami zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Jest także zalecany dla osób z żylakami i mających problem z ciśnieniem. Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który skutecznie pomaga w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową.  

masaż dla par

Chcecie wspólnie spędzić miło czas z mężem, partnerem, mamą lub przyjaciółką?  Masaż dla Par to jednoczesny masaż dwóch osób wykonywanego przez dwóch masażystów w tym samym czasie. To doskonała forma spędzenia czasu z bliską osobą. Nastrojowe wnętrze naszego gabinetu masażu zapewnia relaks i intymną atmosferę, profesjonalni masażyści gwarantują relaks, a wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki, zapachu świec i pysznym napoju.  Dzięki masażowi zostawcie za sobą stres oraz codzienne problemy i zaczniecie cieszyć się chwilą.