Oferujemy pomoc w zmianie nawyków żywieniowych i dobraniu odpowiedniej kaloryczności diety, a także proponujemy inne spojrzenie na żywienie, odchudzanie i własną sylwetkę. Specjalizujemy się w leczeniu żywieniowym. Opracowujemy indywidualne jadłospisy, dopasowane do oczekiwań pacjenta. Przygotowujemy diety odchudzające, diety dla osób z nietolerancją pokarmową/alergią pokarmową, diety dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej, diety w jednostkach chorobowych oraz diety dla tych, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać.

Szeroka diagnostyka, indywidualnie skomponowany jadłospis, zajęcia indywidualne na sali treningowej  oraz masaże wyszczuplające jak masaż bańką chińską czy drenaż limfatyczny przynoszą pożądane efekty.

Ponadto, w trakcie trwania monitorujemy jej postępy i utrzymujemy stały kontakt z pacjentem.

Zakres pierwszej konsultacji obejmuje:

Kontrolę wagi

Określenie niedowagi, nadwagi, otyłości

Analizę składu ciała

Analiza składu ciała i wyników badania krwi oraz ostatnich wyników badań lekarskich

Wywiad z pacjentem

Wywiad z pacjentem, podczas którego poznajemy jego nawyki, ulubione składniki, sposób funkcjonowania w ciągu dnia na podstawie, której rozpisujemy dietę

Plan żywieniowy

Rozpisanie planu żywieniowego – dbamy o to, aby menu było smaczne, praktyczne i łatwe do zastosowania w życiu codziennym.

Żywienie specjalistyczne

Żywieniem w ciąży, chorobach dietozależnych, osób starszych, osób z nadciśnieniem, cukrzycą miażdżycą, insulinoopornością, tarczycą, Hashimoto

Dopasowaną dietę

Opracowanie zdrowej diety także w wersji wegańskiej i wegetariańskiej

Umów wizytę

[contact-form-7 id=”3099″]